Údržba firemních areálů

4 hlavní duvody proč?

1. Pozitivní pracovní prostředí: Udržované prostředí má prokazatelně pozitivní vliv na náladu a produktivitu zaměstnanců.

2. Environmentální odpovědnost: Zeleň ve firemních areálech ukazuje, že firma je angažovaná v environmentální odpovědnosti.

3. Marketingový benefit: Zelené firemní areály mohou posloužit jako vizitka atraktivity a vytvářet pozitivní první dojem pro návštěvníky, klienty a obchodní partnery.

4. Zlepšení vzduchové kvality: Rostliny přispívají ke zlepšení kvality vzduchu tím, že absorbuje škodlivé látky a produkuje kyslík.

Základní služby .

Sečení trávy

Pravidelné sečení trávy ve firemních areálech nejen udržuje profesionální vzhled, ale díky plánovanému harmonogramu a modernímu vybavení dokážeme nabídnout mnohem více než jen posekání.

Péče o záhony a okolní zeleň

Klademe důraz na řádnou péči o záhony a okolní zeleň, aby vaše firemní areály vzkvétaly a vytvářely příjemné prostředí pro všechny zaměstnance a obchodní partnery.

Údržba chodníků a cest

Stejně jako je důležité odstraňovat plevele v zahradě, je pravidelná údržba chodníků a cest v areálu vaší firmy neméně důležitou. To provádíme ať už chemicky, manuálně či strojně za použití speciální technologie.