Časté otázky

Na kolik Kč mě vyjde m2 udržovaného trávníku?

Je potřeba si říci co od údržby očekávám. Bude to dlouhodobá spolupráce a chci vše včetně vertikutace, hnojení atd. Nebo jen posekání ? Vše také záleží na terénu Ceny mohou být od 1,- až po desítky korun.

Jak dlouho potrvá seč?

Seč jako taková je závislá na více faktorech. A to na členitosti pozemku,velikosti pozemku, výšce trávy, nepořádku na pozemku a další faktory. Toto také ovlivňuje konečnou cenu za m2.

Jak probíhá dlouhodobá spolupráce?

Pokud jste s naší službou spokojeni je možnost domluvit se na pravidelných schůzkách na dobu 6 měsíců, 1 rok, 3 roky Práce probíhá dle individuálně stanovených ročních plánů. Viz. například Seč na 40mm 2 týdně 1x za 4-5 týdnu pohnojení Vertikutace 25 březen.

Postaráte se mi o trávník i když jsem na dovolené?

Samozřejmě, je ovšem potřeba mít za sebou alespoň jednu osobní schůzku a následně přístup na zamčený pozemek. Ať už prostřednictvím rodinného příslušníka nebo vedlejšího klíče od brány k zahrádce a kohoutu s vodou.

Jaké základní stroje používáte na údržbu?

Rot. sekačka- Weibang WB507 Vertikutátor-Eliet E 401 Secí stroj-Profi Drop Spreader Rozmetadlo-Accu Pro1000 Zastřihovač-RYOBI OLT1832 Aerifikátor-Easy Core 104.

Odvezete po sobě posečenou hmotu nebo si úklid musím zajistit sám?

Posečenou hmotu po sobě odvezu, ale tato služba je zaúčtována. Na žádost mohu dát hmotu i na kompost.

Co když je náš trávník zanedbáván?

Se zanedbaným trávníkem a zahradou si poradím a rád ho pro vás proměním v reprezentativní prostředí.

Další otázky?

Nedostali jste odpověď ? Zašlete mi dotaz a já Vám na ní během několika hodin odpovím.