O mně

Jak to vzniklo?

Můj příběh .

Je mi 26 let a pocházím z malé vesnice, kde vznikla vášeň k trávníkům. Mám rád, když je za mnou vidět kus práce a to se mi u trávníků krásně plní. Není nad to se bosky projít po 20 mm vysokém a hustém trávníku. ,,Nestaráš se o něj pořádně, proto vypadá, tak jak vypadá,, slýchával jsem téměř pokaždé když jsem s někým mluvil o trávníku nebo zahradě. Již na zemědělské škole, kterou mám vystudovanou, jsem přemýšlel. Jak? Čím? Kdy? Proč? Jen abych dal trávník a zahradu do pořádku. A tam to vše začalo. Články, videa, kurzy, zahradnické a technologické srazy po řádku let zvyšovaly a stále zvyšují moje znalosti.
Jak to vzniklo?

První zkušenost a založení .

Pro zvýšení mé kvalifikace a prosazení svých dosavadních zkušeností jsem se rozhodl pro práci u jedné nejmenované zahradnické firmy, která ovšem pracovala na principu šablon, bez komunikace s klientem, levnými náklady pro firmu, ale drahými prodeji pro klienty. A přesně toto jsem chtěl změnit.

Přesně takto vznikl PATRON ZAHRAD, který je proklientský, individuální, profesionální a s otevřeným přístupem. A to nejen ke klientovi samotnému, ale také k jeho zahradě! Rád totiž říkám, že trávník a zahrada je odrazem majitele.

O mně

V bodech .

Založeno v Česku

Živnost a působnost mám zatím pouze v České republice v okolí Pardubic. Po domluvě nemám problém dojet i dále.

Osobní přístup

Každý trávník stejně jako jeho majitel potřebuje osobní přístup a na něm si zakládám.

Hygiena a to i k trávníku

Trávníkařina je odborný obor, ve kterém si nemůže dovolit dělat chyby. A už vůbec ne v hygieně, proto ke každému zákazníkovi přijíždím s čistým a pečlivě dezinfikovaným nářadím, aby nedošlo k přenosu infekcí na trávník.

Respekt

Respektuji individualitu každého člověka a potřeby jeho trávníku.

Profesionalita

Za profesionalitou vidím kvalitně odvedenou práci, ale také připravenost na každého klienta a komunikaci s ním.

Vzdělávání

V životě se pořád učíte, to samé platí o mně. Pravidelně se účastním kurzů, seminářů, veletrhů a zahradnických akcí a srazů.

Otevřenost

Jsem otevřený vašim otázkám, vašim požadavkům a představám.

Před několika lety bylo pro mě sekání zahrady utrpení a práce do které jsem se nutil i několik dní. Dnes je to moje VÁŠEŇ, LÁSKA A ÚCHYLKA.

Oldřich Horáček

Máte zájem ?

Jsem mobilní a časově flexibilní, takže mohu za vámi dojet i na větší vzdálenost a časově se přizpůsobit. Se mnou se dá domluvit opravdu na všem. Zároveň dělám i sám na sebe (neplátce DPH), čímž dokážu nabídnout opravdu skvělou cenu. Nemusím  vydělávat na své nadřízené, což zbytečně službu prodražuje.